Kim jestem?
Jestem szczęśliwą matką, żoną i spełnioną zawodowo kobietą. Z wykształcenia typowa humanistka: Mgr Pedagogiki oraz ukończone studia podyplomowe w SWPS o kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Zawodowo zajmuję się procesami personalnymi w dużej międzynarodowej organizacji w Garwolinie i Warszawie. Jest to praca w której nigdy się nie nudzę, ponieważ lubię to co robię.

Poza pracą uwielbiam spędzać czas z moją rodziną najlepiej aktywnie lub oglądając wspólnie dobre filmy w piątkowe wieczory.

 

Co chcę w życiu osiągnąć?
Moim mottem życiowym jest hasło „Carpe Diem – Chwytaj Dzień”. Uważam, że nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny i celu. Trzeba wykorzystywać okazje, które otrzymujemy od losu, ponieważ więcej mogą się nie powtórzyć. Nowe wyzwania, poznane osoby, różnorodne doświadczenia powodują że rozwijamy się, a nasze życie jest coraz ciekawsze.

Taką okazją jest dla mnie wolontariat, w który zaangażowałam się razem z moimi córkami Julią i Anią. Postanowiłyśmy wspólnie zrobić coś dobrego dla innych, podzielić się swoją wrażliwością, otwartością i pomysłami. W sumie była to spontaniczna decyzja, ale już po pierwszym spotkaniu z naszą grupą wolontariuszy wiedziałam że to super inicjatywa do której zachęcamy innych.